بازدید نماینده منتخب شهرستان فراهان”تفرش”آشتیان بهمراه امام جمعه شهرفرمهین و تنی چند از مسعولان شهرستان فراهان از روستای کلا ” آارزومن وارتگل

* به نقل از انجمن تلاشگران فراهان دیدار مشترک امام جمعه فراهان ومسئولان باامناء و شورای اسلامی روستای کلاء جهت بررسی مشکلا این روستا*

امام جمعه فراهان حاج آقا یعقوبی با همراهی نماینده شهرستان در مجلس شورای اسلامی و فرماندار و مسئولان ادارات با حضور در روستای کلاء با اعضاء شورای اسلامی و دهیار این روستا دیدار و مشکلات آب آشامیدنی و راه مواصلاتی این روستا را بررسی و قول پیگیری دادند.

*بازدید مشترک امام جمعه فراهان ونماینده و مسئولان شهرستان از وضعیت آب آشامیدنی و قنات روستای کلاء *

امام جمعه فراهان حاج آقا یعقوبی با همراهی نماینده شهرستان و فرماندار و مسئولان ادارات با حضور در روستای کلاء و دیدار با مردم این روستا و بررسی مشکلات ، از  وضعیت آب شرب و قنات  این روستا بازدید نمودند.

*بازدید امام جمعه فراهان و نماینده و فرماندار ومسئولان از طرح جدول گذاری طرح هادی در روستای آرزومند*

امام جمعه فراهان حاج آقا یعقوبی با همراهی نماینده شهرستان و فرماندار و مسئولان ادارات با حضور در روستای آرزومند و دیدار با مردم این روستا و بررسی مشکلات ، از طرح جدول گزاری معابر این روستا بازدید نمودند.

*دیدار امام جمعه فراهان و نماینده مجلس و مسئولان با مردم روستای ارتگل جهت بررسی مشکلات آب روستا*

امام جمعه فراهان با همراهی بیاتی نماینده فراهان در مجلس شورای اسلامی و مسئولان شهرستان در قالب جلسه دهگردشی با حضور درمسجد جامع و در جمع مردم روستای ارتگل مشکلات آب آشامیدنی و راه مواصلاتی این روستا را بررسی و قول پیگیری دادند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *