برگزاری جلسه شورای اداری تفرش

برگزاری جلسه شورای اداری تفرش

دکتر بیاتی نماینده تفرش، آشتیان و فراهان در جلسه شورای اداری گفت این جلسات باید اجرایی باشد و به بودجه های شهرستانی کفایت نکنید.

برگزاری جلسه شورای اداری تفرشبه گزارش خبرگزاری صدا و سیما؛ استان مرکزی؛ وبه نقل از انجمن تلاشگران فراهان دکتر بیاتی گفت: روسای ادارات ملاقات عمومی به صورت هفتگی با مردم داشته باشید.
سند های مربوطه به مشکلات تمام روستاها تا ۱۵ آذر ماه تحویل نماینده داده شود.
روکش جاده ها، قیر رایگان ،پیگیری طرح هادی و سد آبکمر از مهمترین اقدامات انجام شده تاکنون می باشد.
وی دیگر اقدامات انجام شده را باز سازی روکش جاده خرازان پل طریز آباد و گوسگرد و آسفالت برخی از روستاهای رودبار و ادامه روشنایی گردنه نقره کمر جاده اصلی تهران  به حدود ۳ کیلومتر عنوان کرد.
حاج علی بیگی فرماندار تفرش نیز گفت: بحث مشکلات آب ۴۲ روستا و شهرستان تفرش پیگیری و رفع مشکل انجام شود و پروژه مقبره پروفسور حسابی که از استان بودجه گرفته شده به سرانجام برسد.
مقرر شد همیاری ها و همکاری ها بین ادارات افزایش یابد ودر امور ملی از طریق نماینده برای پیگیری پروژه های در دست اقدام مقرر شد مدیران مربوطه استانی هم شرکت داشته باشند و مبتنی بر میزان اعتبار دریافت شده ارائه گزارش دهند و پروژه های مهمی که داریم در ۶ ماهه دوم سال و پروژه هایی که قابلیت افتتاح در دهه فجر را دارد پیگیری کنیم تا به مرحله بهره برداری برسد که در راسش پروژه آب هفتیان است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *