برگزاری رزمایش الی بیت‌المقدس در فراهان

فرمانده ناحیه مقاومت فراهان: رزمایش الی بیت‌المقدس در فراهان برگزار می‌شود.

فرمانده ناحیه مقاومت فراهان گفت: رزمایش الی بیت‌المقدس در تاریخ ۲۳و ۲۴ آبان ماه در اردوگاه شهدای بسیج فراهان برگزار می‌شود.

به گزارش دیار آفتاب؛ به نقل از انجمن تلاشگران فراهان سرهنگ رضائی، فرمانده ناحیه مقاومت بسیج فراهان گفت: رزمایش الی بیت‌المقدس در تاریخ ۲۳و ۲۴ آبان ماه در اردوگاه شهدای بسیج فراهان برگزار می‌شود.

وی شعار رزمایش امسال را «چهل سال مردم یاری ،خدمت و امنیت» عنوان کرد و افزود: گردان بیت‌المقدس روز پنجشنبه ۲۳ آبان از ساعت ۸ صبح فراخوان و با هدف نمایش توانمندی بسیجیان و با مأموریت امنیتی و مبارزه با اغتشاشات و آرام‌سازی شهری رزمایش برگزار می‌کنند.

رضایی همچنین ارتقای سطح آمادگی گردان، آمادگی برای اجرای مأموریت‌ها در روز نیاز با تمرین بر پایه تهدیدات بومی، منطقه‌ای و آمادگی برای مقابله با تهدیدات دشمن از اهداف مشخص شده دیگر رزمایش مطرح کرد.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج فراهان با اشاره به اینکه تمهیدات لازم برای برگزاری رزمایش الی بیت المقدس در شهرستان فراهان به کار گرفته شده است، افزود: با برگزاری این رزمایش ها اتحاد و همدلی و اقتدار ملت ایران به دنیا نشان داده می شود.

وی گفت: دشمنان و استکبار جهانی با ترفند‌های مختلف در صدد ضربه زدن به نظام و تضعیف جامعه هستند که با وحدت و همدلی نقشه‌ها و توطئه‌های دشمنان به یاس و ناامیدی تبدیل می‌شود. 

رضایی افزود: ملت ایران، ملتی انقلابی و مؤمن بوده که به طور قطع عنایت خداوندی همواره پشتیبان این ملت مسلمان بوده و آنها را تنها نخواهد گذاشت.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج فراهان تصریح کرد: خدمت‌رسانی بی‌منت امروز به عنوان یک تکلیف شرعی برای سپاه بوده که در این مسیر نباید فرصت را از دست دهیم.

رضایی بیان کرد: تمام امکانات سپاه فراهان برای خدمت‌رسانی به مردم بوده و همه آنها را در راستای خدمات‌رسانی هرچه بیشتر به مردم به کار می‌گیریم.

وی اظهار کرد: بسیجیان شهرستان فراهان در عرصه‌های مختلف پیشگام بوده و این بار نیز با توجه به توطئه‌های دشمنان به صحنه آمده و با نمایش اقتدار و عظمت این توطئه‌ها را به یاس و ناامیدی تبدیل می‌کنند.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج فراهان، امنیت و اقتدار کنونی کشور را مدیون خون شهدا دانست و خاطرنشان کرد: ادامه راه این شهدای والامقام رسالتی بسیار مهم و خطیر است و همگان باید راه شهدا را ادامه دهیم.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *