بیانیه شماره ۱شورای هم اندیشان و فرهیختگان شهرستان فراهان

بسم الله الرحمن الرحیم
(و اعتصموا بحبل الله جمیعا و لا تفرقوا و اذکروا نعمت الله علیکم)آل عمران/۱۰۳
🔸️ #بیانیه‌شماره۱ شورای اجماع نامزدهای دوازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی شهرستان فراهان
🟢 با عرض سلام و درود خدمت مردم شریف، شهیدپرور و بزرگوار شهرستان فراهان؛ به اطلاع شما می رساند از مدت ها پیش، فرزندان غیرتمند شما با برگزاری جلسات متعدد، اقدام به تاسیس هسته فکری متشکل از نخبگان علمی، بزرگان و تاثیرگذاران فراهان نموده اند تا ضمن مطالبه گری حقوق عموم مردم این شهرستان، با تشکیل کمیته اجماع، در انتخابات پیش رو به یک نامزد واحد فراهانی جهت معرفی و حمایت برسند.
⚪️در گام نخست طی بحث های کارشناسی، تعداد اعضای این کمیته مشخص گردیده است که همانا ۱۱ نفر از صاحب نظران و متخصصان می باشند و با تمامی نامزدهایی که چهارچوب اجماع و ایثار برای اعتلای فراهان را بپذیرند مصاحبه نموده و فرد اصلح را معرفی خواهند نمود. به زودی در نشست های بعدی مجمع، اعضای کمیته اجماع( که منتخب شهرها و روستاهای مختلف شهرستان فراهان بر اساس فراوانی جمعیت هستند) انتخاب می گردند و امور را با جدیت پیگیری خواهند نمود. لازم به ذکر است که اقدامات کمیته طبق زمان بندی مشخص شده پیش خواهد رفت و در هر مرحله با صدور بیانیه ای به اطلاع مردم فهیم و شریف فراهان خواهد رسید.
🟠از عموم مردم عزیز فراهان خواهشمندیم به تلاش فرزندان خود اطمینان فرمایید و به پیروزی #فرزندفراهان باور داشته باشید تا بار دیگر طعم خوشایند پیروزی کام همه ما را شیرین نماید.

🔻اعضای گروه نخبگان و فرهیختگان شهرستان فراهان
۲۱ دیماه ۱۴۰۲

@talashgranfarahan

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *