تامین مواد اولیه از مشکلات کارخانه زربافت

مدیرعامل کارخانه نساجی کبیر ریس فراهان گفت:

تامین مواد اولیه از مشکلات کارخانه زربافت

به نقل از انجمن تلاشگران فراهان :
مدیرعامل کارخانه نساجی کبیر ریس فراهان گفت: تامین مواد اولیه از مشکلات کارخانه زربافت از کارخانه های گروه صنعتی کبیر در فراهان است.

اعضای کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی و معاون امور صنایع وزیر صمت از شرکت کبیر ریس فراهان بازدید کردند.

وحید کبیری مدیرعامل کارخانه گروه صنعتی کبیر ریس فراهان گفت: شرکت کبیرریس در زمینی به مساحت ۲۲ هکتار در سال ۱۳۸۵ به بهره برداری رسید.

مدیرعامل کارخانه نساجی کبیر ریس ابراز کرد: این شرکت در راستای تولید انواع نخ با ظرفیت تولیدی ۲۲ تن در روز فعال می باشد.

وی میزان اشتغالزایی شرکت را ۴۰۰ نفر به طور مستقیم اعلام و اظهار کرد: میزان سرمایه گذاری شرکت. خرید و تجهیز ماشین آلات به مبلغ ۶۵ میلیون یورو و۲۴ میلیون تومان سرمایه گذاری ریالی شرکت بوده است.

مدیرعامل کارخانه گروه صنعتی کبیر گفت: گروه صنعتی کبیر شامل چهار کارخانه زربافت فراهان، بافت فرمهین، کبیر ریس تهران و ستاره زاگرس آذرخش است که با ۱۱۸۰ نیرو در حال فعالیت است.

وی افزود: کارخانه زربافت که به تولید کیسه های سیمانی مشغول است و ضمن تامین نیاز داخل به کشورهای همسایه نیز صادرات دارد.

کبیری تامین مواد اولیه زربافت را از مشکلات این کارخانه بیان کرد و گفت: بخاطر کمبود مواد اولیه یکسری از دستگاه های این کارخانه خوابیده و به دلیل مشکلات کارخانه های سیمان و کاهش تقاضای آنها با مشکلاتی روبرو هستیم که اگر تامین مواد اولیه حل نشود مجبور به تعدیل ۲۵۰ نیرو هستیم.

وی با اشاره به اینکه این کارخانه بازیافتی هایش مجدد به چرخه تولید برمیگردد، ابراز کرد: تمامی مراحل کیسه های سیمان در زربافت با حرارت انجام میشود و از هیچگونه دوخت و یا چسب در مراحل تولید آن استفاده نمیشود.

@talashgranfarahan

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *