روایتی از بانوی آشپز و کسب و کار خانگی‌اش در برنامه «کار خونه»


برنامه «کار خونه» پنجشنبه ۳ آذر به روایت داستان یک بانوی کارآفرین در زمینه طبخ غذای خانگی می‌پردازد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سیما، و به نقل از انجمن تلاشگران فراهان این برنامه پنجشنبه ۳ آذر با حضور مجید مومنی(مدیر کل کمیته امداد استان مرکزی)، مجید تلخابی( حامی کارآفرین) و کارشناسی فاطمه کریم‌وند (کارشناس کسب و کار) به روایت داستان اکرم آرزومندی، بانوی کارآفرین در حیطه تهیه و طبخ غذای خانگی می‌پردازد که توانسته با توجه به ظرفیت‌ها و فضاهای موجود در شهر خود فرمهین ، باعث ایجاد اشتغالزایی برای خود و خانواده‌اش شود.

گفتنی است دوربین «کار خونه» در فصل دوم با حضور در هر شهر به تهیه یک مستند از کارآفرین مورد نظر می‌پردازد و روزهای قبل از کسب و کار، چگونگی کارآفرین شدن هر سوژه و چشم‌انداز و رویکرد به آینده را در این مستند کوتاه روایت می‌کند.
در بخش دوم این برنامه، با حضور در استودیو از حامی این کارآفرین میزبانی می‌شود و با حضور مدیرکل کمیته امداد هر استان و فاطمه کریم‌وند کارشناس کسب و کار بحث و گفت‌وگو می‌شود.

«کار خونه» با محوریت مشاغل خانگی و کارآفرینی خانوادگی کاریست از گروه خانواده به تهیه‌کنندگی علی‌اکبر کریمی و اجرای مسعود فروتن که از چهارشنبه تا جمعه هر هفته ساعت ۱۴:۰۰ از شبکه دو سیما روانه آنتن می‌شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *