روند مبارزه با کرونا در شهرستان فراهان

استاندار مرکزی در جریان بازدید از روند مبارزه با کرونا درفراهان گفت: شهرستان فراهان در کنترل بیماری کرونا خیلی موفق بوده است.

به نقل از انجمن تلاشگران فراهان سید علی آقازاده استاندار مرکزی درجریان بازدید از روند مبارزه با بیماری کرونا دراین شهرستان در گفتگو با خبرنگار گروه استان هایباشگاه خبرنگاران جوان از اراک، گفت: شهرستان فراهان در کنترل بیماری به خصوص در ایام نوروز خیلی موفق بوده و از این بابت فکر می‌کنم که جز شهرستان‌های موفق ما بوده است.

آقازاده افزود: به حمدالله در تولید انواع ماسک در مجموعه شهرستان فراهان به ویژه در شهر تلخاب که از این مجموعه بازدید کردیم اقدامات خوبی انجام شده است و امیدواری‌های زیادی را در جهت خودکفایی استان مرکزی و شهرستان در رفع زمینه نیاز‌های مردم به ویژه کادر درمانی شاهد هستیم و همچنین در تولید ماسک و در توزیع مناسب الکل در شهرستان اقدامات خوبی شده است.

او اضافه کرد: کادر درمانی و پزشکی شهرستان فراهان به خصوص بیمارستان خیرساز خسروانی یکی از مراکز بسیار خوب و فعال هستند که در این بیمارستان در حال حاضر ۸ بیمار کرونایی داریم و در طول یک ماه اخیر ۴۶ بیمار مثبت شهرستان در این بیمارستان و مرکز درمانی شناسایی شده و نسبت به بهبودی آنها اقدامات خیلی خوبی انجام شدو اکثر آنها بهبود پیدا کردند و الحمدالله بجز دو مورد فوتی در شهرستان نداشتیم .

استاندار مرکزی بیان کرد: گلوگاه های ورودی و خروجی شهرستان فراهان توسط عزیزان ما در ناجا و مجموعه هلال احمر ، بسیج و سپاه به خوبی کنترل میشود و همین کنترل ها بوده که باعث این شده که به خصوص در ایام نوروز از ورود کسانی که غیر بومی بودند به شهرستان جلوگیری شد .

او ادامه داد: این اقدامات همه در همکاری‌های خوب شورای تامین شهرستان ستاد مقابله و فرماندار و همه عزیزانی بوده که تلاش کردند صورت گرفته و جا دارد تقدیر و تشکر کنم از کادر درمانی و پزشکی و کسانی که در معابر ورودی و خروجی شهرستان وظیفه خودشان را به خوبی انجام دادند و سعی کردیم با این بازدید و سرکشی که داشتیم از آنها تقدیر و تشکر کنیم.

آقازاده تصریح کرد: به حمدالله در تولید انواع ماسک در مجموعه شهرستان فراهان به ویژه در شهر تلخاب که از این مجموعه بازدید کردیم اقدامات خوبی انجام شده است و امیدواری های زیادی را در جهت خودکفایی استان مرکزی و شهرستان در رفع زمینه نیازهای مردم به ویژه کادر درمانی شاهد هستیم و همچنین در تولید ماسک و در توزیع مناسب الکل در شهرستان اقدامات خوبی شده است.

بازدید از ایستگاه های سلامت و ایست و بازرسی شهرهای فرمهین ، خنجین و تلخاب کارگاه تولید ماسک بهداشتی گروه جهادی قرارگاه شهید علی اکبر جمراسی در شهر تلخاب و بازدید از بیماران مبتلا به کرونا و اهدا گل به کادر درمانی و بازدید از بخش دیالیز بیمارستان فرهنگ خسروانی شهر فرمهین از جمله برنامه های سفر استاندارمرکزی به فراهان بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *