مسئول کانون فرهنگی هنری شهید غلامحسین وروانی خبر داد: کلاس سبک زندگی اسلامی همزمان به هفته بسیج دانش آموزی

کلاس سبک زندگی اسلامی همزمان به هفته بسیج دانش آموزی
حجت الاسلام امیرزاده از برگزاری کلاس های سبک زندگی اسلامی همزمان با هفته بسیج دانش آموزی در مسجد قمربنی هاشم علیه السلام فراهان خبر داد.

«حجت الاسلام علی امیرزاده» ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدا و امام شهدا به خبرنگار خبرگزاری شبستان در اراک گفت: هفته بسیج دانش آموزی فرصت مناسبی برای آشنایی هر چه بیشتر دانش آموزان با سبک زندگی و سیره و منش شهدا به ویژه شهدای جوان و نوجوان است.

مسئول کانون فرهنگی هنری شهید غلامحسین وروانی فراهان ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهید محمد حسین فهمیده افزود: شهید فهمیده رهبری بزرگ و دانش آموزی فرهیخته بود که درس ایمان، ولایتمداری، ایثار، شهادت و از خودگذشتگی را به همگان آموخت.

وی با اشاره به اینکه اعضای کانون های فرهنگی هنری مساجد بیشتر قشر جوان و نوجوان هستند، بیان کرد: این هفته فرصت مناسبی برای ترویج سبک زندگی این شهدا که سبکی ایرانی و اسلامی بود است.

حجت الاسلام امیر زاده با اشاره به برگزاری کلاس سبک زندگی اسلامی به همت کانون بیان کرد: این کلاس ها ویژه گروه سنی ۱۵ الی ۲۵ سال است که روزهای دوشنبه هر هفته از ساعت ۱۹ الی ۲۰:۳۰ برگزار می شود و در هفته جاری که مصادف با هفته بسیج دانش آموزی است هر روز با حضور اعضای کانون در حال برگزاری است.

مسئول کانون فرهنگی هنری شهید غلامحسین وروانی اضافه کرد: کلاس سبک زندگی اسلامی با موضوعات احکام جوانان، تفسیر قرآن، مسائل عقیدتی، توحیدی و سیاسی برگزار می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *