پای حرف دل مردم شهر تلخاب فراهان

به نقل از انجمن تلاشگران فراهان
شهر تلخاب با مشکل قطعی آب روبروست

متن ارسالی شهروندان
حرف دل همه مردم شهر تلخاب👇👇

🛑 چندین ماه که نه چندین سال است تلخاب با مشکل آب مواجه است و علی رغم تلاش فراوان مردم و مسئولین شهری هنوز که هنوز است این مشکل پا برجاست. نمیدانیم این موضوع چگونه برای مسئولین آب وفاضلاب قابل هضم است که اکثر مردم یک شهر در چند روز حتی از یک قطره آب لوله کشی محروم باشند. این یک طرف قضیه.

آن روی سکه تبعیض قائل شدن مسئولین آب و فاضلاب است. یکی دو روز پیش مردم قسمت کوچکی از شهر فرمهین با قطعی چند ساعته آب مواجه شدند. مردم به عدم اطلاع رسانی قبلی اعتراض کردند تاکید میکنم: اعتراض به عدم اطلاع رسانی، نه قطعی آب.

بلافاصله مسئولین آب و فاضلاب فراهان از طریق رسانه های شهرستانی به این اعتراض واکنش نشان دادند و ازساکنان آن قسمت مردم فرمهین عذرخواهی کردند. بسیار کار پسندیده و شایسته ای است.

اما روی صحبتم با مسئولین آب و فاضلاب است؛
مگر مردم شهرهای مختلف فراهان باهم تفاوت دارند؟ یا خون یه عده از دیگران رنگین تر است؟!

مردم تلخاب چندین ماه است از مشکل آب رنج میبرند کاری از دستتان بر نمی آید و یا بی خیال حل مشکل هستید؛ حداقل میتوانید به عدم توانائی تان اعتراف نمایید و عذرخواهی کنید و یا حداقل بیایید و حرف مردم را بشنوید. چرا به خاطر اعتراض مردم فرمهین، عذرخواهی میکنید اما حاضر نیستید حرف مردم تلخاب را حتی تلفنی بشنوید؟ اگر این تبعیض نیست پس چیست؟

ما هم رسانه داریم و چندین بار از طریق کانال خبرگزاری تلخاب به قطعی چند روزه آب اعتراض شده اما دریغ از یک پاسخ یا عذرخواهی.

🔰 از مدیران عزیز خبرگزاری خواهش میکنم این پیام را بعنوان پیام مردم شهر تلخاب در خبرگزاری قرار دهید تا بلکه بدست مسئولین آب و فاضلاب برسد.

#مطالبه_مردمی

@talashgranfarahan

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *