پول کشاورزان در اسرع زمان پرداخت شود

شفاهی:

نماینده مردم تفرش در مجلس گفت: چرا به داد کشاورزان نمی‌رسید، این بی‌برنامگی باید تا کی ادامه داشته باشد لذا باید در اسرع زمان پول به کشاورزان پرداخت شود.

ولی الله بیاتی در نطق میان دستور

به گزارش  خبرگزاری خانه ملت، ولی الله بیاتی و به نقل از انجمن تلاشگران فراهان در نشست علنی امروز (یکشنبه ۲۹ مرداد ماه) مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی خود خطاب به رئیس جمهور گفت: ما هر هفته با حضور در حوزه انتخابیه شاهد هستیم که مردم نسبت به وضعیت اقتصادی بسیار ناراحت و گله‌مند هستند، چرا به داد کشاورزان نمی‌رسید، چرا پول گندم به آنها پرداخت نمی‌شود.

نماینده مردم تفرش، فراهان و آشتیان در مجلس ادامه داد: برخی از کشاورزان به بانک‌ها بدهی دارند و با توجه به اینکه بانک نیز سود می‌گیرد و پول کشاورزان نیز در گرو دولت بوده و پرداخت نمی‌شود. این بی‌برنامگی باید تا کی ادامه داشته باشد لذا باید در اسرع زمان پول به کشاورزان پرداخت شود.

وی بیان کرد: در حوزه انرژی با قطع برق کارخانجات ظرف دو روز، تولیدکنندگان به شدت شاکی هستند. با این وضعیت حوزه تولید و اشتغال دچار ضرر خواهد شد. همچنین با قطع برق چاه‌های کشاورزی، محصولات کشاورزی به شدت آسیب می‌بینند و در این خصوص بسیاری از کشاورزان گله‌مند هستند.

بیاتی افزود: در حوزه ورزش وزارت ورزش و جوانان هیچ نقشی ندارد و عملاً برای جوانان هیچ اقدامی صورت نمی‌گیرد و آنهایی که به دنبال ورزش هستند هیچ حمایتی از جانب دولت و وزارت ورزش از آنها صورت نمی‌گیرد./

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *