۸ پرونده تخلف در طرح نظارت بر اصناف فراهان برای متخلفین تشکیل شد

رئیس اتاق اصناف فراهان:

۸ پرونده تخلف در طرح نظارت بر اصناف فراهان برای متخلفین تشکیل شد

رئیس اتاق اصناف فراهان گفت: در گشت‌های مشترک بازرسی از واحدهای صنفی در ماه مبارک رمضان هشت پرونده متخلف صنفی اعم از گران‌فروشی، عدم درج قیمت، عدم ارائه فاکتور جهت اعمال قانون تنظیم شد.

به گزارش دیار آفتاب؛ وبه نقل از انجمن تلاشگران فراهان خسروانی، رئیس اتاق اصناف فراهان در گفتگو با فراهان خبر؛ گفت: در ایام ماه مبارک رمضان گشت مشترک بازرسی با تیم بازرسین شبکه بهداشت، اتاق اصناف و قاضی تعزیرات شهرستان از واحدهای صنفی خواروبار و عاملین توزیع کالاهای اساسی طرح تنظیم بازار و همچنین واحدهای صنفی میوه و تره‌بار در حال انجام است و در صورت مشاهده تخلف ضمن تشکیل پرونده متخلفان در سریع‌ترین زمان ممکن به مراجع ذی‌ربط معرفی خواهند شد.

وی افزود: نظارت و پایش کالاهای اساسی و تنظیم بازار جزو اولویت‌های گشت‌های اتاق اصناف و گشت‌های مشترک در ماه مبارک رمضان است تا شاهد اجرای هرچه مناسبت‌تر طرح ضیافت در ایام ماه مبارک رمضان در شهرستان فرمهین باشیم.

خسروانی اظهار کرد: در این طرح متخلفان شناسایی می‌شوند و برخورد جدی با آنها صورت خواهد گرفت و ضمن رسیدگی به پرونده متخلفان، دستور پلمب و نصب پارچه تخلف برای برخی واحدهای صنفی انجام خواهد گرفت.

وی خاطرنشان کرد: در این طرح هشت پرونده متخلف صنفی اعم از گران‌فروشی، عدم درج قیمت، عدم ارائه فاکتور جهت اعمال قانون تنظیم شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *