۷۵۰تست کرونا در شهرستان فراهان نمونه گیری شد.

۷۵۰ تست سریع کرونا در شهرستان فراهان نمونه‌گیری شد

فرمانده سپاه ناحیه فراهان گفت: ۷۵۰ تست سریع کرونا از ابتدای اجرای طرح قرارگاه شهید سلیمانی در این شهرستان انجام شد.

سرهنگ پاسدار «نعمت الله نجفی» روز چهارشنبه درگفت وگو با ایرنا افزود: از ابتدای آذرماه ۳ قرارگاه محله در شهرستان فرمهین، تلخاب و خنجین تشکیل و یک هزار بسته معیشتی ۳ میلیون ریال، بین اقشار کم درآمد و مبتلا به کرونا توزیع شد.
وی بیان داشت: برگزاری نشست‌های مشترک میان شبکه بهداشت، پایگاه‌های بسیج، سپاه پاسداران مبنی بر هم افزایی، اجرای طرح غربالگری خانه به خانه، توزیع ۱۰ هزار ماسک، الکل و مواد ضدعفونی کننده، ضد عفونی کردن معابر در سطح شهر و روستا با همکاری نیروهای بسیج، رصد بیماران کرونایی و حضور در مساجد محله و مناطق پرخطر از جمله اقدامات انجام شده در شهرستان فراهان بوده است.
فرماندار شهرستان کمیجان تاکید کرد: با توجه به شیوع پیک چهارم اقدام به تولید محتوا کردیم که از طریق فضای مجازی‌ به مردم و بخشداران اطلاع رسانی می‌شود.
فرمانده سپاه ناحیه فراهان با اشاره به اینکه پارک‌ها و مناطق گردشگری در سطح شهرستان از ابتدای شیوع کرونا تعطیل بوده است افزود: در شرایط کنونی در سطح شهرستان و به ویژه روستاها بازرسی ها تشدید شده وهیچ‌گونه مجوزی برای برگزاری مراسم از سوی مقامات مسئول صادر نمی‌شود.
وی ادامه داد: با بهره‌گیری از ظرفیت نیروهای بسیج در راستای طرح شهید سلیمانی،  سه حوزه حمایتی نظارتی و مراقبتی با جدیت پیگیری می شود و امید است که با تعامل و همکاری مردم و مسئولان کرونا را کنترل کنیم.

@talashgranfarahan

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *