کارگاه آموزش پیشگیری از بیماری های خاص در کانون فاطمه الزهرا(س) فراهان

به نقل از انجمن تلاشگران فراهان

 کارگاه آموزش پیشگیری از بیماری های خاص و آموزش های قبل از ازدواج با حضور اعضای کانون فاطمه الزهرا(س)  و نمازگزاران در مسجد برگزار شد.

مسئول کانون فرهنگی هنری فاطمه الزهرا(س) مسجد فاطمه الزهرا(س) شهر فراهان با بیان اهمیت آگاه سازی عمومی به نشانه ها و علائم بیماری های خاص افزود: آشنایی با عوارض و علائم بیماری های خاص و اقدام به موقع در جهت درمان می تواند کمک زیادی به بهبودی شهروندان داشته باشد که در این راستا کلاس های آموزشی پیشگیری از بیماری های خاص در جهت پیشگیری از این بیماری حائز اهمیت است.

وی ادامه داد: مشاوره های قبل از ازدواج با يك متخصص يا يك مشاور خبره در امور خانواده و برخوردار از اطلاعات امروزي امري ضروري است و جوانان در سن ازدواج از کلاس های مشاوره ای که این کانون برگزار می کند استقبال بی نظیری به عمل آوردند.

امیرآبادی اظهار کرد: مشاوره قبل از ازدواج مهمترين اقدامي است كه به افراد كمك مي كند واقع بينانه به ازدواج نگاه كنند و از هرگونه احساسات غيرعقلانی بپرهيزند زيرا پايه و اساس ازدواج بر مبناي معيارهای عقلاني استوار است.

وی همچنین به برگزاری جشنواره «غذای ساده» طرح مشترک مدرسه مسجد اشاره و خاطرنشان کرد: جشنواره غذای ساده با مشارکت دانش آموزان مدرسه و اعضای کانون با هدف جلوگیری از تجمل گرایی و تاکید بر مواد غذایی سالم و مغذی با مشارکت پرشور شرکت کنندگان برگزار شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *